незалежний спостерігач

Володимир Молчанов про причини чергової тарифної протестної кампанії

Володимир Молчанов
Володимир Молчанов проаналізував ситуацію початку січня 2021 року у світлі спроб розпочати так званий "тарифний Майдан". На його думку одні й ті ж самі ляльководи і бенефіціарії піднімають тарифи та намагаються розбурхати суспільство. Але проблема неконтрольованого та необгрунтованого підняття тарифів має місце. Далі - текст.
Детальніше

Дементій Бєлий,
редактор "Політичної Херсонщини",
політолог

Книжковий новорічний подарунок: детектив про підпілля ОУН у Херсоні

Початок нового року почався з приємної несподіванки - виходу цікавої незвичної книжки Олександр Меньшов "Репринти незакінчених чернеток". Олександр Меньшов - херсонець, вдумливий історик, цікавий публіцист. Вже давно читаю його замітки в соціальних ...
Детальніше
Політична Херсонщина » Хроніка » Нардеп Співаковський звертається до мера, прокурора та керівництва обласної поліції щодо херсонських доріг

Нардеп Співаковський звертається до мера, прокурора та керівництва обласної поліції щодо херсонських доріг

Народний депутат Олександр Співаковський незадоволений станом доріг в Херсоні.

Про це він написав на своїй сторінці в Фейсбуці.

"Сьогодні пройшов по вулиці Кримській від вул.Чорноморськоі до Видригана. Знову побачив знущання над Херсонськими дорогами. Без огорожі, без розміщення інформації про дозвіл, про виконавця, про терміни виконання. В зв'язку з цим роблю офіційний запит до мера міста Володимира Васильовича Миколаєнка, до прокурора області, до керівництва національної поліції області відповісти на поставлені вище питання. А головне - до яких пір місцева влада так буде не поважати своїх мешканців. Відноситися до них таким цинічним чином??? Чи знову буде чекати доки громадяни не підуть на майдан. Звертаюсь до Вас Володимир Васильович. Ми Вас обирали. Я особисто виступав за Вас як за людину для якої інтереси простої людини понад усе. Знайдіть волю для того, щоб Херсонці пишалися нашою інфраструктурою!!!", - написав народний депутат.

Наше відео

Про нас

"Политическая Херсонщина" создана в июне 2000 года коллективом единомышленников, активистов Комитета избирателей Украины. За годы работы, наш сайт неоднократно менял дизайн, но главным в нем оставалось желание честно освещать общественные, политические и культурные события нашей области, отображая все точки зрения, которые присутствуют в нашем обществе.

Связаться с нами можно по адресу:
Херсон, Приднепровский спуск, 1, оф. 8,
телефоны (0552) 34-44-26, (066) 100 8191 
E-mail: polit.kherson@gmail.com

Редактор сайта Дементий Белый

розроблено - photografica